این روزها بین عادتهای خودم و خواسته های جدید گیر افتادم

آیا این منم که اشتباه فکر می کنم؟ یعنی شروع یه زندگی جدید معنیش نادیده گرفتن خودم, شخصیتم , خواسته هام و یا حتی گاهی ظرفیت های روحی و جسمیمه؟ یعنی همه کسانی که وارد یه خانواده ی جدید میشن بین همین دو راهی ها می مونن؟!!

یعنی دوست داشتن آدمها و مهم بودن خواسته های اونها , به معنی نادیده گرفتن خواسته های شخصیه؟؟!!

عجیبه که اینها به نظر من منطقی نیست. شاید چون من بیشتر با منطق کنار میام تا توقع؟ شاید چون تا به حال وقتی خواسته ای از کسی داشتم اول شرایط اون رو در نظر گرفتم بعد خواسته و توقع خودم رو؟

باید دید که من خیلی به منطق فکر می کنم یا اینکه سطح توقعات رو نمی شناسم؟

میدونم که همیشه این من نیستم که درست میگم . من هم مثل همه ی آدمهای دیگه اشتباه می کنم. اما قرار گرفتنم توی این شرایط سر در گمم کرده.

نمی تونم خودم رو نادیده بگیرم, و نه می خواهم کسانی رو که دوستشون دارم (چه جدیدها , چه قدیمی ها) ناراحت بکنم.

و نمی خوام روزی برسه که بگم من بعد از ازدواجم خودم رو گم کردم و حق رایم رو از دست دادم و شخصیتی رو که چندین سال واسه شکل گرفتنش سختی کشیدم حالا به راحتی از دست بدم.

تغییر خوبه اما اگر این تغییر آدم ها رو دستخوش بی هویتی نکنه. تغییری که بنیان و اساس فکری و شخصیتی آدم رو از بین نبره.

من دوستت دارم , خیل زیاد و حتی همه ی اونهایی رو که تو دوست داری هم دوست دارم ؛ و به خاطر تو هر کاری می کنم که زندگیمون در بهترین شرایط قرار بگیره , اما من هم حق رای می خوام و فکر می کردم که برای تو هم داشتن همسری که استقلال فکری داشته باشه مهمه.

و ... اینرو قبلا" هم گفتم , من تکیه گاه می خواهم, و به تو به چشم تکیه گاه و پناه نگاه می کنم. شاید این خواسته زیاد باشه , اما دوست داشتم , زمانی که من مستعسل می شم از تصمیم و حرف, تو به دادم برسی . من فکر می کردم شاید قدرت عمل تو بتونه بی دلخوری مسئله رو حل کنه. فکر می کردم درست مثل روز اولی که دعوت شدی به خونمون و من از قبل به تو خبر دادم , تو هم همین شرایط رو برای من فراهم کنی . اما ... این خیلی برای من مهم بود عزیزم.

 

 

/ 10 نظر / 2 بازدید
فهیمه

به سلام .... گلم... حال شما؟؟؟خوبی.؟ عیدت... مبارک... ایشا...سال خوبی داشته باشی... (تموم نقطه چینا یه چند تا حروفه که برات آف میکنم ....) شاد باشی و موفق نازنینم[قلب][ماچ][گل][خداحافظ]

سعیده

پست خصوصی یعنی چی آخه؟

فهیمه

سلام....کجایی فهیم....[قلب][ماچ]

آرش

سلام خسته نباشید .... اگر از مژگان خبر داری بگوووو خیلی وقته دنبالشم کار واجبی باهاش دارم خواهش کردم kral_atila@yahoo.com منتظرم

فهیمه

کجایی؟؟؟؟نمیگی نگران میشم...دلتنگ میشم[گل][قلب][ماچ]

فهیمه

تعطیلش کردی من داغونم وحشتناک...

بیژن آریا Bijan Ariya

درود بر گرامی همدل. مشکلی پیش آمده...نه برای من...برای پرشین بلاگ و در نهایت برای بلاگ و بلاگ نویسی در ایران. اگر دوست داشتی بدانی چه شده به وبلاگ من بیا. شادوپیروزباشی. بدرود.

بهنامترین

وبلاگ اکرنه(مهدی بترابی) بعد از غریب به 40 روز( از 20 تیر ماه 88 تا 31 مرداد ماه 88) با پست حضرت رمضان به روز شد. شما نیز میتوانید در آدرسhttp://akrane.persianblog.ir/ به ایشان خوش آمد بگویید. بهنامترین--یکی از خوانندگان وبلاگ ایشان

فهیمه

سلام فهیمه جان... اگه میای اینجا یه پیغامی هم به من برسون.... آخه اس ام اس هم که میزنم نمیاد...یا یه آف برلم بذار... منتظرتما[ماچ]